Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (26)

ست لباس بچگانه-پسرانه

با سلام… یکی از بخش هایی که بهش در فشن استار توجه کمی شده لباس کودکان بود که در راستای غنی سازی محتوای سایت از این به بعد توجه ویژه ای به این بخش خواهد شد… در اولین گام برای این پست ست لباس بچگانه-پسرانه قرار داده شده…

ست لباس بچگانه-پسرانه

ست لباس بچگانه-پسرانه ست لباس بچگانه-پسرانه ست لباس بچگانه-پسرانه ست لباس بچگانه-پسرانه ست لباس بچگانه-پسرانه

وصیت نامه پادشاه بزرگ یونان

 وصیت نامه الکساندر

پادشاه بزرگ یونان، الکساندر، پس از تسخیر کردن حکومت های پادشاهی بسیار، در حال بازگشت به وطن خود بود. در بین راه، بیمار شد و به مدت چند ماه بستری گردید.

با نزدیک شدن مرگ، الکساندر دریافت که چقدر پیروزی هایش، سپاه بزرگش، شمشیر تیزش و همه ی ثروتش بی فایده بوده است. او فرمانده هان ارتش را فرا خواند و گفت:

من این دنیا را بزودی ترک خواهم کرد. اما سه خواسته دارم. لطفاً، خواسته هایم را حتماً انجام دهید.

فرمانده هان ارتش درحالی که اشک از گونه هایشان سرازیر شده بود موافقت کردند که از آخرین خواسته های پادشاهشان اطاعت کنند. الکساندر گفت: اولین خواسته ام این است که پزشکان من باید تابوتم را به تنهایی حمل کنند.

ثانیاً، وقتی تابوتم دارد به قبر حمل می گردد، مسیر منتهی به قبرستان باید با طلا، نقره و سنگ های قیمتی که در خزانه داری جمع آوری کرده ام پوشانده شود. سومین و آخرین خواسته این است که هر دو دستم باید بیرون از تابوت آویزان باشد.

مردمی که آنجا گرد آمده بودند از خواسته های عجیب پادشاه تعجب کردند. اما هیچ کس جرأت اعتراض نداشت. فرمانده ی مورد علاقه الکساندر دستش را بوسید و روی قلب خود گذاشت و گفت : پادشاها، به شما اطمینان می دهیم که همه ی خواسته هایتان اجرا خواهد شد.

اما بگویید چرا چنین خواسته های عجیبی دارید؟ در پاسخ به این پرسش، الکساندر نفس عمیقی کشید و گفت: من می خواهم دنیا را آگاه سازم از سه درسی که تازه یاد گرفته ام. می خواهم پزشکان تابوتم را حمل کنند چرا که مردم بفهمندکه هیچ دکتری نمی تواند هیچ کس را واقعاً شفا دهد. آن ها ضعیف هستند و نمی توانند انسانی را از چنگال های مرگ نجات دهند. بنابراین، نگذارید مردم فکر کنند زندگی ابدی دارند.

دومین خواسته ی درمورد ریختن طلا، نقره و جواهرات دیگر در مسیر راه به قبرستان، این پیام را به مردم می رساند که حتی یک خرده طلا هم نمی توانم با خود ببرم. بگذارید مردم بفهمند که دنبال ثروت رفتن اتلاف وقت محض است.

سومین خواسته ام یعنی دستهایم بیرون از تابوت باشد، می خواهم مردم بدانند که من با دستان خالی به این دنیا آمده ام و با دستان خالی این دنیا را ترک می کنم.

۸ نظر ثبت شده برای “ست لباس بچگانه-پسرانه”

 1. niliya گفت:

  ey joooon harf nadasht sina jon :rose: :heart:

 2. roya گفت:

  اوخی نازی من فدا پسرم بشم الهی.عاشق خرید لباس واسه بچه هام.خیلی ناز بودن عزیز دلم.خسته نباشی. :rose: :rose: :heart: :rose: :heart:

 3. Anita گفت:

  راستش خیلى نازن فردا تولد داداشمه میخواستم یه چیزى براش بخرم به نظر شما لباس کافیه یا چیز دیگه اى هم بخرم براش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ;)

 4. جوجه گفت:

  ااااااا لوس چرا اول دخترانه نذاشتی؟چه معنی میده هان؟ یعنی میخواهی بگی شماپسرها برترهستین؟
  شوخی کردم خوشگلن ولی اگه دخترانه هم زودتر بذاری خیلی خوب میشه.داستانت جذاب بودولی این ذات آدمیزاد هست که فقط موقع مرگ ارزش های واقعی رو متوجه میشن.

 5. عسل گفت:

  بابا نمی دونم چی بگم. علیه! خیلی شیک و دلچسبه!
  اگه بیشتر باشه بهتره . ممنونم از زحماتت! :good:
  همین

درج نظر


:good: 
:rose: 
:heart: 
;) 
:yahoo: 
:-) 
:bye: 
more...
 
بهینه سازی برای موتورهای جستجو توسط یک سئو.