Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (24)

عروسیتون رو در فصل بهار برگزار کنید !

دلایل بسیار جالبی وجود داره که باعث میشه که عروسیتون رو در فصل بهار برگزار کنید . عروسی جشنیه که در هر فصلی از سال زیباست اما ، فصل بهار جزئیات خاصی داره که عروسی های این فصل رو از همه ی فصل ها متمایز میکنه ! به هرحال با خوندن این متن حتما در آینده فصل بکر بهار رو برای جشن عروسیتون انتخاب می کنید .

متن کامل ، همراه عکس مدل عروس در ادامه مطلب…

مدل ژست عروس و داماد

*

*

*

۱.  سردی هوا / گرمی هوا ندارید

یکی از دلایل برگزاری جشن عروسی در فصل بهار اینه که از دست سردی گرمی بی اندازه ی هوا خلاص میشید . هیچ کس دوس نداره وقتی داره میره عروسی پاهاش از سرما جز بزنه یا اینکه آرایششون از فرط گرما و عرق کردن خراب بشه ، یکی از مزایای این فصل اینه که مهمونا با کمال آرامش و آسایش میان .

مدل ژست عروس و داماد

*

*

*

۲.    بهار زیــباست

بهار بی شک فصلی بی نهایت زیباست ، همه چیز به زندگی دوباره بر میگرده  . رنگ ها در طبیعت شکوفه میدن و سبز ها و درخت ها سبز تر و شاداب تر از همیشه میشن . اگه این همه زیبایی رو با عروسیتون همراه کنید فوق العاده دل انگیز میشه  و عروسیتون حسابی بهاری میشه .

مدل ژست عروس

*

*

*

۳.    بهترین زمان برای یک شروع است

بهار بهترین زمان برای یک شروع با انگیزست ، همه چیز در بهار تازه ست ، پس چه چیزی بهتر از این که سفر زندگی مشترکتون رو با بهار شروع کنید . بهار بهترین فرصت بهترین فرصت برای جشن گرفتن و همگام شدن با طبیعته .

  مدل ژست عروس و داماد

*

*

*

۴. مهمان ها از دعوتشان خوشحال می شوند

مهمونا از اینکه در این فصل دعوت میشن خوشحال میشن ، توی زمستون کلا همه یه حالت بی حال و کسل داریم و دوست داریم توی خونه توی یه جای گرم و نرم باشیم ، اما توی فصل بهار دیگه هرچقدر خونه موندیم برامون بسته و میزنیم بیرون . کلا با هر بهونه ای دوست داریم بریم بیرون ، کاملا آماده ی رفتن به جشن و پارتی هستیم و از شنیدن اینکه عروس دعوت شدیم حساااابی خوشحال میشیم . مهمون ها در بهار پرشور تر هستن و از اینکه خارج خونه شون توی یک جشن هستن از خوشحالی مثل فنر بالا پایین میپرن :دی

مدل ژست عروس

*

*

*

۵.    جشن عروسی آس خواهد بود

برخلاف فصلی مثل تابستون که همه از گرما کلافه میشن توی بهار با شور و شوق بیشتری برگزار میشه چون افراد به شونصدتا عروسی دعوت نیستن و تعداد عروسی های فصل بهار کمتره اما شلوغ و پر از شور و شادیه .

مدل ژست عروس

*

*

*

۶.    کادوهای بهتری می گیرید

در فصل بهار کادو های بهتری میگیرید بخاطر اینکه مهموناتون از حس بهار شادن حالیشون نیست چقدر پول میدن، میخوان دو تومنی بدن، ولی ناگهان حسش میاد ۵۰ تومنی میذارن ، بهار ذاتا سرخوشی میاره با خودش و اینکه بهار همه دستو دل باز ترن . باور ندارید ؟ از کسی که عروسیشو تو بهار گرفته بپرسید . بهترین کادوها نصیبتون میشه .

مدل تل عروس

*

*

*

۷.    مسیر های خلوت برای ماه عسل

حتماااا دوست دارید از ماه عسلتون لذت ببرید اما خب نه پشت ترافبک ! درسته ؟ فصل بهار بهترین فصل برای مسافرت بین شهریه ، مخصوصا اواخرش که به امتحانات میخوره میتونید توی جاده ها یکه تازی کنید و حسابی از ماه عسلتون تو هر جایی که هست لذت ببرید و خاطرات شیرینی از این دوره ی شیرین برای همیشه توی زندگیتون ثبت کنید .

بهاری باشید.

ترجمه و تنظیم از فشن استار
=====================

۱۲ نظر ثبت شده برای “عروسیتون رو در فصل بهار برگزار کنید !”

 1. roya گفت:

  مرسی خیلی جالب بود.واسه من که بهار برای شروع هر کاری بهترین فصل محسوب میشه مخصوصا خرداد ماهش.حالا دیگه باید با آقامون مشورت کنیم هرچی آقامون بگه. :unsure:

 2. نسا گفت:

  چشم حتما اگه عروس شدم بهش فکر میکنم :yes:

 3. soozi گفت:

  آره واقعا بهار واسه عروسی خیلی خوبه

 4. آزاده گفت:

  ^_^ واااای چه پست خوووبی آری، پس بهار بگیریم ^_^ :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

درج نظر


:good: 
:rose: 
:heart: 
;) 
:yahoo: 
:-) 
:bye: 
more...
 
بهینه سازی برای موتورهای جستجو توسط یک سئو.