Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (24)

کت و دامن های مجلسی کره ای

کت و دامن های مجلسی کره ای

کت و دامن های مجلسی کره ای کت و دامن های مجلسی کره ایکت و دامن های مجلسی کره ای

کت و دامن های مجلسی کره ای کت و دامن های مجلسی کره ای کت و دامن های مجلسی کره ای کت و دامن های مجلسی کره ای عکس کت و دامن های مجلسی کره ای کت و دامن های مجلسی کره ای کت و دامن های مجلسی کره ای کت و دامن های مجلسی کره ای کت و دامن های مجلسی کره ای کت و دامن های مجلسی کره ای کت و دامن های مجلسی کره ای کت و دامن های مجلسی کره ای کت و دامن های مجلسی کره ای کت و دامن های مجلسی کره ای کت و دامن های مجلسی کره ای کت و دامن های مجلسی کره ای کت و دامن های مجلسی کره ای کت و دامن های مجلسی کره ای کت و دامن های مجلسی کره ای کت و دامن های مجلسی کره ای کت و دامن های مجلسی کره ای کت و دامن های مجلسی کره ای کت و دامن های مجلسی کره ای کت و دامن های مجلسی کره ای

داستان کوتاه آلزایمر

پیرمردی صبح زود از خانه اش خارج شد .. در راه با یک ماشین تصادف کرد و آسیب دید .. عابرانی که رد می شدند به سرعت او را به اولین درمانگاه رساندند ..

پرستاران ابتدا زخمهای پیرمرد را پانسمان کردند .. سپس به او گفتند : باید ازت عکسبرداری بشه تا جایی از بدنت آسیب و شکستگی ندیده باشه .. پیرمرد غمگین شد .. گفت عجله دارد و نیازی به عکسبرداری نیست ..

پرستاران از او دلیل عجله اش را پرسیدند .. پیرمرد گفت : زنم در خانه سالمندان است .. هرصبح آنجا میروم و صبحانه را با او میخورم .. نمیخواهم دیر شود ..

پرستاری به او گفت : خودمان به او خبر می دهیم .. پیرمرد با اندوه  گفت : خیلی متاسفم او الزایمر دارد چیزی را متوجه نخواهد شد .. حتی مرا هم نمی شناسد .. پرستار با حیرت گفت : وقتی نمی داند شما چه کسی هستید چرا هر روز صبح برای صرف صبحانه پیش او می روید ؟ پیرمرد با صدایی گرفته .. به آرامی گفت : اما من که میدانم او چه کسی است ..

۹ نظر ثبت شده برای “کت و دامن های مجلسی کره ای”

 1. parasto گفت:

  مثل همیشه عالی..ممنونم خسته نباشید ;) :good:

 2. فاطمه گفت:

  افتضاح برای یک دقیقه اشه حالم به هم خور خیلی زشت بود واقعا که خیلی شرت بود :negative: B-) :negative: :scratch: :unsure: :-( :mail: :cry: خیلی خیلی زشت بو جوابم رو حتما بدین

 3. رکسانا گفت:

  بسیار زیبا تشکر :rose: :rose:

 4. یکتا گفت:

  سلام
  این مدل هلتون زیاد جالب نبودن اگه میشه مدل های مجلسی بهتری ارائه بدین.ممنون میشم ;)

درج نظر


:good: 
:rose: 
:heart: 
;) 
:yahoo: 
:-) 
:bye: 
more...
 
بهینه سازی برای موتورهای جستجو توسط یک سئو.